Twitt baykuşu Murat Kemer


Nam-ı diğer Twitt baykuşu Murat Kemer türbanlı karısıyla münasebetinin 10 yıl kadar önce bittiğini, bu nedenle boynuzlanmış sayılmayacağını söylüyor!.. 

Araştırmalarımıza göre 800 lira emekli maaşı ile geçinemeyen Murat Kemer AKP’den daha fazla kömür-bulgur yardımı almak için karısını türbanlamıştı.

Ben dinci adamım, zaten twitter’da bunu her zaman belli ederim. Din-kitap lafları twittlerimden eksik olmaz diyen Murat Kemer, kadın kısmının türbanlanması gerektiğine inandığını yazdı…

Eğer bu yazdıklarıma inanmayan varsa Murat Kemer çıksın sıkıyorsa; ''karım türbanlı değil'' desin... Diyemez...

Zaten google'da bu ihtiyarın adını soyadını yazdığınızda sürekli türbanlı karısı ve karının yakınlarının fotoğrafları çıkıyor!.. DENEMESİ BEDAVA... Sizde yazın, gözlerinizle görün...


Twitt baykuşu Murat Kemer karısının boşanma davasını ise şu şekilde özetledi; uzun süredir karımı doyuramıyordum. Kışın doğalgaz faturaları da abartılı gelince, karıma türban takmaya karar verdim. Mevcut hükümet hemen yardım yapmaya başladı. Karım ise türban takmayı reddetti.

AKİT gazetesi yazarlarına ABİ çeken kel Baykuş'un Fahrettin Dede'ye canım cicim demesinin ardındaki gerçekler birer birer ortaya çıktı...

Şimdi bu herif Kemalist olabilir mi sizce?..

Olamaz değil mi!..

İSLAMCI yazarların kıçını yalıyor... Kendi türbanlı karısını resmen peşkeş çekiyor... Bütün kanıtlar ve belgeler burada

Muro'nun kanıt diye yayınladığı ekran görüntülerini bilenler bilir... Biraz dikkatle bakıldığında yayınladığı EKRAN GÖRÜNTÜLERİNİN montaj olduğu hemen anlaşılır. Zaten Arapçıların zekası ancak windows PAINT kullanmaya çalışır ama Muro'da zerre kadar zeka yok.

Sahtekârlıkta sınır tanımayan Twitt baykuşu Murat Kemer bir ara PAINT ile hazırladığı ÖZEL MESAJLARI belge diye yayınlamıştı... Ulan salak o yayınladığın özel mesajları ele geçirdin de, hesapları neden ele geçiremedin? 

Hesapları ele geçirmeden özel mesajları nasıl ele geçiriyorsun şapşal Müslü MAL :)

Bu keltoşa inananlar varsa eğer, onlarda süzme salak.Twitter’da onlarca sahte hesap açan Twitt baykuşu Murat Kemer’in son bombası ise evlere şenlik… PKK’lılarla kanka oluyor… Kürt açılımından nemalanmak istediği çok açık.

Biz bu Twitt baykuşu Murat Kemer ve yaptıklarını göstermekten yorulduk ama o hainlik yapmaktan yorulmadı.


Taş gibi belgeler sunuyoruz…


Twitt baykuşu Murat Kemer kendisi epeyce belli ediyor, gerçek yüzü ortaya çıkıyor...Baykuş boş durmuyor... Twitter'da başka, diğer mecralarda başka davranıyor. Zaten okunmayan kıytırık bloguna türbanlı karısını KONUK YAZARLAR diye köşe yazarı yapmaya kalkışmış, sonra karısı boşanma davası açınca apar topar başlığı silmişti.

Keltoş,  internette dansöz gibi kıvırıyor...

Buradan diyoruz ki; ey keltoş Murat Kemer çoğunlukla korkudan kilitlediğin Twitter profilinde; KARIM TÜRBANLI DEĞİL diye bir twitt yaz...

Yazamaz ihtiyat kerata...3 yorum:

Adsız dedi ki...

3 kuruşluk emekli maaşı ile bu salak herif her ay 50 lira verip takipçi alır.Dikkat edin yıllardır takipçi sayısı değişmez.Çünkü para ile aldığı takipçileri bunu unflow yaparlar.Bu baykuş da her ay düzenli olarak parayla takipçi alarak takipçi sayısı sabit tutmaya çalışmakta.

ndiscili 2079 dedi ki...

Bu herif tam bir it evladıdır. Murat Kemer denilen kel pezo çıksın hesap versin sııkıyorsa.

Murat Kemer dedi ki...

şerefsiz murat kemer imdi de kürtlere yalamalık mı yapıyor.kılıktan kılığa giriyor haysiyetsiz.Bu kele herkesin dikkat etmesi gerek.tam bir ruh hastasıdır.